Hakkımızda

Fekss
1973 Bafra/Samsun doğumlu. Ondokuzmayıs Kösedik Köyü İlkokulu 1980, Bafra İnözü Köyü İlkokulu 1982, Turhal Yazıtepe Köyü İlkokulu 1985, Samsun-Ballıca Ortaokulu 1986, Tokat-Turhal Atatürk Ortaokulu 1988,Tokat - Turhal Lisesi 1992,Samsun - Ondokuzmayıs Üniversitesi, Resim-iş Öğretmenliği, Grafik Anasanat Dalı 1996, 20 yıllık öğretmenlik. 23 yıllık Görsel Tasarımcı.
REFERANSLAR
DERGİ TASARIMLARI 1. Bafra Belediyesi Dergi Tasarımı 1994 2. Renklerin Melodisi Dergi Tasarımı 2004 3. Eğitimde İyi Örnekler Dergisi / Aydın İl Milli Eğitim (3.Sayı) 2013 4. Eğitimde İyi Örnekler Dergisi / Efeler İlçe Milli Eğitim (4.Sayı) 2014 5. AB Sürecinde Aydın Dergisi, Kapak Tasarımı/ Aydın Valiliği2014 6. Tuğra Dergisi, 2. sayı/ Aydın Sosyal Bilimler Lisesi 2015 7. Aydın Öğretmenleriyle Aydınlanıyor / Aydın İl Milli Eğitim 2013 8. Eğitim Öğretimde Yeni Yaklaşımları Çalıştaş Kitabı / Aydın İl Milli Eğitim 2013 9. Yüksel Yalova Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Kitapçık / 2006 10. Ayaktüel Magazin Dergisi 1. Sayı / 2011 11. Ayaktüel Magazin Dergisi 2. Sayı / 2011 12. Nabız Dergisi / Aydın Devlet Hastanesi 2011 13. Sağlıcakla Dergisi 2. Sayısı / Aydın Atatürk Devlet Hastanesi 2010 AMBLEM / LOGO ÇALIŞMALARI 1. Aydın Incirliova Spor Lisesi – İncirliova 2. Optimalx Media Prodüksiyon – Almanya 3. Aydın Öğretim Elemanları Derneği - 2010 4. Aydın Yeni Umut Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi -AYDIN 5. Aydın Rehberlik ve Araştırma Merkezi / 6. Kervan Reisen – İsviçre 7. Batı Sanat Merkezi – Aydın 8. Sim Kırtasiye – Aydın 9. Günden Reklam ve Organizasyon / Aydın 10. Aybeskder Aydın Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği – Aydın/ 11. 2G / Aydın 12. AGENA Proje Eğitmenlik ve Dayanışmalık Hizmetleri / Aydın BROŞÜR 1. Aydın RAM / Aydın 2. Karabulutlar Giyim Merkezi / Aydın 3. Zelzele Heykel Sergisi Katalog / 4. Borusan Quartet Konser Billboard / Aydın 5. Batı Sanat Merkezi / Aydın AVRUPA PROJELERİ ÇALIŞMALARI 1. “Share It” Comenius Projesi 2. Medya, Gençlik ve Demokrası Posteri / Ankara Üniversitesi 3. “Youth in Action” Aydın Sosyal Bilimler Lisesi 4. Foreign Language Drama Festival / İtalya 5. “New Employments” Logo ve Web Sayfası /
Felsefemiz
FEKSS İNTERAKTİF 1993 yılından beri birçok kişiye ve firmaya hizmet vermiş, sağlam dostluklar edinmiştir. İşini en iyi şekilde yapan ve dostlukları işiyle pekiştiren bir yapıya sahiptir. Fekss İnteraktif dostlarını dinler, ihtiyaçlarını analiz eder, projelendirir ve profesyonel tasarım metodolojisi sayesinde tasarımlarını zamanında ve eksiksiz olarak teslim eder. Asıl amacı dostlarının beklentilerine özel olarak çözümler üretmek, onların sevinçlerine ortak olmaktır. Daha çok butik hizmet vermeyi tercih eden Fekss İnteraktif mevcut dostları ve her gün portföyüne kattığı yeni dostlarıyla onların sektörlerindeki mücadeleye ortak olmaktadır. dostunuda katarak birlikte sektördeki konumunu sağlamlaştırmaktadır.
Bakış Açımız

Dostlarımızın parasını kendi paramız gibi görür, boşa harcamayız. Özgün olmak için ne gerekiyorsa yaparız. Önce işi, sonra hedef kitleyi anlarız, her fikri ona göre düşünürüz.

Sektörde yapılan işleri takip ederiz, yapılmamışı ararız. Gözümüz hep dostlarımızın rakiplerinin üstündedir. İyi bir takım olmanın, başarılı olmak için elzem olduğuna inanırız.

Sevdiğimiz işi yapmaya özen gösteririz. Dostlarımızla uzun süreli ilişkiler kurarız. Dostlarımızın sayısını, en iyi hizmeti verebileceğimiz seviyede tutmaya özen gösteririz. Samimi olmayı severiz, ama ciddiyetsizliği kabul edemeyiz. Öz yoksa imaj hiçbir şeydir; bunu iyi biliriz. Özgün olmak için fular ve kemik gözlük yetmez, bunu bilir ona göre çalışırız. Çok merak ederiz, çok okuruz.

Bizim Takım
 • Fethi Atalar
  CEO, Görsel Tasarım Uzmanı

  Öğretmen / Grafiker

 • Adem Atalar
  3D Generalist

  3D Tasarımcı

 • Gültekin RÜZGAR
  Ressam/Karikatürist

  Görsel Sanatlar Öğretmeni / Karikatürist-Ressam

 • Emine FİDA
  Ressam

  Görsel Sanatlar Öğretmeni / Ressam